نرگس قدوسی: سرپرست هیات تخصصی عمل می کند

نرگس قدوسی: سرپرست هیات تخصصی عمل می کند

در پایان دور رفت رقابت‌های لیگ برتر واترپلوی بانوان، تیم اصفهان با ایستادن بر سکوی دوم عنوان نایب‌قهرمانی را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، نرگس قدوسی نایب رئیس هیات شنای استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: تیم اصفهان با نام تیم استخر انقلاب در لیگ برتر واترپلوی رده سنی 11 تا 14 سال بانوان که برای نخستین بار در این گروه سنی انجام می‌گیرد، شرکت کرد.
وی با بیان اینکه مسابقات به‌صورت رفت و برگشتی انجام می‌شود، افزود: دور رفت لیگ برتر باشگاه‌های کشور واترپلوی بانوان، جام خلیج‌فارس از 28 تا 30 مهرماه سال جاری به میزبانی آذربایجان غربی با حضور 8 تیم؛ تهران الف، تهران ب، قزوین الف، قزوین ب، گیلان، فارس، اصفهان و آذربایجان غربی برگزار شد.
قدوسی تصریح کرد: درنهایت تیم تهران الف بر سکوی نخست ایستاد، اصفهان دوم شد و قزوین الف عنوان سومی را از آن خود کرد.
وی اظهار داشت: با این که همه تیم‌ها تجربه اولشان بود، بسیار خوب ظاهر شدند و سطح رقابت‌ها پایاپای و به هم نزدیک بود به طوری‌که نتیجه هیچ بازی قابل پیش‌بینی نبود.
قدوسی ادامه داد: بازیکنان ما ازنظر بدنی و روانی آمادگی خوبی داشتند و با تمرینات منظمی که انجام داده بودند در مسابقات عملکرد موفقی از خود نشان دادند، تنها در بازی نخست مقابل تهران الف نتیجه را واگذار کردند زیرا هم تجربه اولشان بود و هم اینکه استرس مسابقه اول همیشه بالا است؛ اما دربازی‌های بعد توانایی‌هایشان را به اثبات رساندند و نهایتاً به نتیجه قابل‌توجهی دست یافتند.
وی عنوان کرد: تمام تلاشمان این است که همین جایگاه و جایگاه‌های بهتری را در آینده برای ورزشکاران در رشته‌های شنا، واترپلو و شنای موزون رقم بزنیم، با توجه به اینکه سرپرست هیأت به صورت تخصصی و با برنامه ریزی عمل می‌کند، رشته‌های مختلف آبی را مورد حمایت قرار داده است.
نایب رئیس هیات شنای استان اصفهان خاطرنشان کرد: از زحمات مربی تیم واترپلوی بانوان اصفهان، مسؤول کمیته واترپلو و سرپرست هیأت شنای استان اصفهان تشکر و قدردانی می‌کنم.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan