کیانی والا:آمار شناگران جام زنده رود بی سابقه بود

کیانی والا:آمار شناگران جام زنده رود بی سابقه بود

در مسابقات شنای جام زنده رود پسران بیش از 500 ورزشکار حضور داشتند.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، بهمن کیانی والا رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپولوی استان اصفهان با بیان این مطلب گفت: در این مسابقات که به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد، 524 ورزشکار در قالب 52 تیم از سراسر کشور شرکت کردند که آمار بسیار خوب و بی سابقه ای برای حضور ورزشکاران در مسابقات است.
بهمن کیانی والا، در خصوص برگزاری سومین دوره مسابقات کشوری شنای پسران، جام زنده رود اظهار داشت: این مسابقات بین رده سنی 11 تا 17 سال بود که در این دوره، مسئولین و ناظرین فدراسیون هم به اصفهان آمدند و این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد.
وی ادامه داد: در این مسابقات ورزشکاران توانستند 4 رکورد ملی را ثبت کنند.
کیانی والا در خصوص کیفیت برگزاری این دوره از مسابقات گفت: کیفیت و نظم مسابقات بسیار خوب بود و زمانی که تعداد ورزشکاران زیاد باشد، قطعاً در زمان مسابقات اختلال پیش می آید اما کادر اجرایی و داوران بسیار توانمند حدوداً یک هفته به صورت شبانه روز کار کردند که جا دارد از تک تک آنها تشکر کنم.
وی افزود: قبل از مسابقات اقداماتی را جهت آسایش و رفاه ورزشکاران انجام دادیم و دو خوابگاه را در اختیار مهمان ها گذاشتیم. از طرفی دیگر با همکاری ارگان های مختلف چند دستگاه اتوبوس را جهت رفت و آمد تیم ها در اختیار گرفتیم و این مسابقات تا کنون خوب برگزار شده است.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan