دیلانچیان: شناگران استان اصفهان 6 ورودی المپیک جوانان را کسب کردند

دیلانچیان: شناگران استان اصفهان 6 ورودی المپیک جوانان را کسب کردند

گامر دیلانچیان مربی اصفهانی تیم ملی شنا گفت: تیم ملی شنای جوانان در کل 7 سهمیه المپیک جوانان را به دست آورد که 6 سهمیه را شناگران اصفهانی کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، مسابقات شنای انتخابی المپیک جوانان در ویتنام برگزار شد و در پایان تیم ملی شنای ایران توانست 7 ورودی المپیک جوانان را کسب کند.
متین سهران و علیرضا یاوری شناگران استان اصفهان و گامر دیلانچیان مربی اصفهانی حاضر در این مسابقات بودند که در پایان موفق شدند 6 ورودی المپیک را به دست آورند.
گامر دیلانچیان در این خصوص اظهار داشت: تیم ملی جوانان در قالب 5 شناگر و بنده به عنوان مربی جهت کسب ورودی المپیک جوانان به مسابقات ویتنام اعزام شدیم که متین سهران و علی‌رضا یاوری اصفهانی‌های حاضر در تیم ملی بودند.
وی در ادامه گفت: علی‌رضا یاوری موفق شد در 5 ماده 50 متر آزاد، 50 متر پروانه، 100 متر آزاد، 100 متر پروانه و 200 متر آزاد ورودی B المپیک جوانان را کسب کند؛ یاوری در رشته 100 پروانه مدال طلا، در 50 متر پروانه مدال نقره و در 100 متر آزاد برنز را از آن خود کرد.
مربی اصفهانی تیم ملی شنای جوانان گفت: متین سهران نیز در ماده 50 متر آزاد موفق شد مقام قهرمانی و ورودی B المپیک جوانان را کسب کند، سهران همچنین در ماده 50 متر پروانه مدال برنز گرفت.
دیلانچیان در پایان یاد‌آور شد: تیم ملی شنای جوانان در کل 7 سهمیه المپیک جوانان را به دست آورد که 6 سهمیه را شناگران اصفهانی در مجموع از این مسابقات کسب کردند.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan