بیانیه هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان به مناسبت روز جهانی قدس

هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان در بیانیه ای از آحاد مردم کشور بویژه جامعه ورزش جهت حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات شنا استان اصفهان، هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان در بیانیه ای ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، از آحاد مردم کشور بویژه جامعه شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان جهت حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
در این بیانیه آمده است :
دگر بار همزمان با ماه پرخیر و برکت رمضان، ندای حق طلبانه و مظلومانه مردم زجر کشیده فلسطین رساتر از گذشته گوش می رسد .
هر سال در ماه مبارک رمضان، کشور عزیزمان ایران اسلامی و همچنین کشورهای مسلمان، روز جهانی قدس را با شکوه عظیمی برگزار می کنند ، ولی امسال جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم و روزه دار غزه از یک سو و اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم کودک کش از سوی دیگر موجب شده است که امسال روز قدس حساس تر از گذشته گردد.
حضور آگاهانه و عظیم شما ملت بزرگ در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر پوزه مستکبران و خناسان دوران را به زمین خواهد زد و ملتهای جهان را در خلق چنین حماسه ای مبهوت خواهد کرد .
روز جمعه جامعه هیات شنا، شیرجه و واترپلوی اصفهان نیز همدوش و همراه با شما ملت عزیز در راهپیمایی روز قدس حضوری پرشور و با صلابت را خواهند داشت .
وعده ما : جمعه 18 خردادماه ساعت 11 صبح گلزار شهدای اصفهان

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan