به‌کارگیری مربیان دارای صلاحیت و کارت مربیگری در استخرهای استان اصفهان

به‌کارگیری مربیان دارای صلاحیت و کارت مربیگری در استخرهای استان اصفهان

امسال قطعاً با اعزام بازرس استخرها را مورد ازریابی قرار می‌دهیم تا حتماً از مربیان دارای صلاحیت و کارت مربیگری استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، بهمن کیانی‌والا رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت:، درباره فعالیت‌های این هیئت اظهار داشت: با توجه به اینکه قرار بود شناگران اصفهانی در مسابقات انتخابی المپیک بوینس‌آیرس در رده سنی جوانان شرکت کنند، تمرینات آنها پس از تعطیلات نوروز آغاز شد و به موازات آن تمرینات تیم‌های واترپلو و شیرجه زنان و مردان استان اصفهان نیز ادامه پیدا کرد.
وی افزود: در بخش شنای مردان مسابقات انتخابی المپیک، متین سهران و علیرضا یاوری 2 سهمیه B کسب کردند که در حال حاضر تمرینات خود را با قدرت در اصفهان پیگیری می‌کنند و هفته آینده نیز اردویی متمرکز در تهران خواهند داشت.
رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان ادامه داد: مسابقات واترپلو جام رمضان پس از افطار در استخر انقلاب در حال برگزاری است و تمرینات شناگران مرد نیز پس از افطار برگزار می‌شود.
کیانی‌والا درباره نمایندگان اصفهان در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا گفت: جمال چاوشی‌فر در رشته شنا و امیر دهداری در واترپلو، به احتمال فراوان نمایندگان اصفهان در بازی‌های آسیایی اندونزی هستند.
وی درباره شرایط هیات‌های شهرستان‌ها تصریح کرد: کمیته شهرستان‌های هیئت را با مسئولیت پیمان گرامی فعال کردیم که وی با جدیت در حال فعالیت است. شهرستان‌های استان را منطقه‌بندی کرده‌ایم و قرار است مجوز برگزاری تعدادی کلاس آموزشی در شهرستان‌ها را از فدراسیون شنا بگیریم.
رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان ادامه داد: امکانات شهرستان‌ها قابل مقایسه با شهر اصفهان نیست، اما امیدوارم بتوانیم امکاناتی از ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها برای آنها بگیریم. البته شرایط هیات‌های شهرستانی نسبت به گذشته بهتر شده است.
کیانی‌والا درباره افزایش مراجعه به استخرها در فصل گرما اظهار داشت: در اسلام تأکید زیادی روی آموزش شنا شده است. از خانواده‌ها و مدیران استخرها درخواست می‌کنم از مربیانی استفاده کنند که کلاس‌‌های بازآموزی را گذرانده و کارت مربیگری داشته باشند. دوست داریم استخرها امسال در آموزش و استعدادیابی فعالیت بیشتری داشته باشند.
وی افزود: امسال قطعاً با اعزام بازرس، استخرها را مورد ازریابی قرار می‌دهیم تا حتماً از مربیان دارای صلاحیت و کارت مربیگری استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan