رکوردشکنی شناگران اصفهانی در لیگ برتر کشور

رکوردشکنی شناگران اصفهانی در لیگ برتر کشور
مرحله پایانی پانزدهمین دوره مسابقات لیگ شنای قهرمانی باشگاه های کشور با رکوردشکنی اصفهانی ها همراه شد.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، مرحله چهارم و پایانی پانزدهمین دوره مسابقات لیگ شنای قهرمانی باشگاه های کشور سال ۱۳۹۶ پنجشنبه و جمعه (۱۷ و ۱۸ اسفند ۱۳۹۶) به میزبانی استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار شد. در پایان این دوره از مسابقات سرزمین موج های آبی مشهد برای پنجمین سال متوالی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. تیم‌های نفت تهران و موج تهران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در مرحله پایانی این لیگ دو رکورد رده‌های سنی جابجا شد. ابتدا علی فتحی از تیم سرزمین موج های آبی مشهد موفق شد رکورد ماده ۵۰ متر کرال پشت را در رده سنی ۱۵-۱۷ سال را جابجا کند. رکورد این ماده پیش از این توسط همین شناگر ثبت شده بود. رکورد جدید فتحی در ماده ۵۰ متر کرال پش ۲۷ ثانیه و ۱۷ صدم ثانیه است.
در ادمه رقابت‌های لیگ در ماده ۴ در ۲۰۰ متر آزاد تیمی نیز شناگران نفت تهران رکورد جدیدی در رده سنی ۱۵-۱۷ سال از خود به ثبت رساندند. علیرضا یاوری و متین سهران هر دو از اصفهان، سامان قانوری و علی رشیدی با ثبت زمان ۸ دقیقه و ۶ ثانیه و ۹۶ صدم ثانیه رکورد ماده ۴در۲۰۰ متر آزاد تیمی بهبود بخشیدند.
بنیامین قره حسنلو از تیم سرزمین موج های آبی مشهد که به عنوان پدیده مسابقات لیگ شنا نیز انتخاب شد با ثبت زمان ۲۳ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه موفق شد رکورد ملی ماده ۵۰ متر آزاد را جابجا کند. پاشا وحدتی راد پیش از این با ثبت زمان ۰۰:۲۳٫۲۱ در سال ۲۰۰۹ رکورد ۵۰ متر آزاد را به نام خود ثبت کرده بود که قره‍‌حسنلو پس از ۹ سال این رکورد را بهبود بخشید.
همچنین عرفان مقدم در ماده ۵۰ متر قورباغه، علیرضا امین زمردی در ۵۰ متر پروانه، علی جعفری و محمد صالح عباسی در ۴۰۰ متر آزاد و جعفری،سپهر یاوری و کیارش معتمدی هر دو از اصفهان و توره در ماده ۴ در ۲۰۰ متر آزاد تیمی موفق به ثبت رکورد جدید در رده های سنی مختلف شدند.
رکوردشکنی شناگران اصفهانی در لیگ برتر کشور
رکوردشکنی شناگران اصفهانی در لیگ برتر کشور
رکوردشکنی شناگران اصفهانی در لیگ برتر کشور

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan