آغاز مسابقات شنا مسافت بلند جام فجر پارسیان با درخشش اصفهانی ها

آغاز مسابقات شنا مسافت بلند جام فجر پارسیان با درخشش اصفهانی ها

مسابقات شنا مسافت بلند کشور (جام فجر پارسیان) رده سنی ۱۱-۱۴ سال از صبح امروز(چهارشنبه) آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، رقابت های شنای مسافت بلند قهرمانی باشگاه های کشور جام فجر پارسیان با حضور بیش از۳۰۰شناگر در قالب ۳۳ تیم باشگاهی از ۱۳ استان سراسر کشور از امروز(چهارشنبه) به مدت ۳ روز برگزار می‌شود.
این مسابقات در بخش پسران و در ۳۳ رشته در رده های سنی ١١-١٢ و ١٣ -١۴ سال و در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می‌شود.
صبح روز چهارشنبه در رشته ۱۰۰ متر پروانه رده سنی ۱۱-۱۲سال دانیال شفیعی از تیم هیات شنای رودهن به عنوان نخست دست یافت و امیرکیان حقیقت خواه و سید علیرضا ذوالنوری به ترتیب از تیم های شهید شوشتری خراسان رضوی و هتل آپارتمان کورش کرمانشاه به عناوین دوم و سوم این رشته دست یافتند.
در رشته ۴۰۰ مترآزادرده ۱۳-۱۴سال علی جعفری از مرکزی، کیارش معتمدی از اصفهان الف و امیرحسن بابایی از بازرگانی مدنی زنجان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در رشته ۱۰۰متر قورباغه رده سنی ۱۳-۱۴سال محمدمظاهری از اصفهان الف، عرفان مقدم از ایدکوپرس و معراج نوروه از شهید شوشتری خراسان رضوی اول تا سوم شدند.
در رشته ۲۰۰متر آزاد رده ۱۱-۱۲سال نیز امیرکیان حقیقت خواه از تیم شهید شوشتری خراسان رضوی به عنوان نخست دست یافت و محمد صالح عباسی از تیم استان مرکزی و ابوالفضل نوربخش از تیم مازندران نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در رشته ۲۰۰مترمختلط انفرادی رده سنی ۱۱-۱۲سال سید علی رضا ذو النوری از هتل آپارتمان کورش کرمانشاه،علی رشیدپوراز هتل آپارتمان کورش کرمانشاه و معین داوودی مقدم از هیات شنای کرمان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در رشته ۲۰۰متر پروانه رده سنی ۱۳-۱۴سال معراج نوروه از شهید شوشتری کرمانشاه، رضا صادقی از تیم گلستان و ارشیا پوررضا از اصفهان الف به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan