سپیده بهروزفر: اگر حمایت های هیات شنای استان اصفهان نبود واترپلو دختران منحل می شد

سپیده بهروزفر: اگر حمایت های هیات شنای استان اصفهان نبود واترپلو دختران منحل می شد

تیم منتخب واترپلوی دختران استان اصفهان که با حمایت ویژه هیات شنای شهرستان کاشان به مسابقات کشوری اعزام شده بود با شایستگی فراوان به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، سپیده بهروزفر سرمربی نماینده استان اصفهان در این باره گفت: مسابقات لیگ بانوان کشور رده سنی ۱۷-۱۵ تحت عنوان جام خلیج فارس در دو مرحله به میزبانی تهران در ماه های شهریور و بهمن برگزار شد، در این مسابقات تیم هایی از استان های تهران، اصفهان، گیلان و فارس شرکت کرده بودند، تیم های ارومیه و نفت آبادان هم در دوره اول اعلام آمادگی کرده بودند که بنا به دلائلی نتوانستند حضور پیدا کنند.
وی ادامه داد: مسابقات در سطح خوبی بود و تیم ها از نظر تکنیک بالا بودند که در این بین بازیکنان اصفهانی از لحاظ تکنیک فردی در سطح خیلی بالایی بودند و حتی اکیپ داوری مسابقات همیشه بازی های اصفهان را تکنیکی و جزء قشنگترین بازی ها قلمداد می کردند.
سپیده بهروزفر با ابراز نارحتی بیان داشت: تیم منتخب واترپلوی دختران استان اصفهان به دلیل بازیکنان مستعد و توانمندی که دارد نباید رها شود، هر زمانیکه خواستیم پای به مسابقات بگذاریم با مشکل مالی روبرو بودیم و اگر حمایت خانواده ها و هیات شنای استان اصفهان نبود، این تیم سال گذشته منحل شده بود و خیلی سخت است که یک مربی بداند تیمش می تواند روی سکو برود، اما تا آخرین لحظه نگران اعزام باشد.
سرمربی نماینده استان اصفهان در پایان افزود: به نوبه خودم از خانواده های دلسوز بچه های واترپلو به خاطر حمایت های همیشگی، از بهمن کیانی والا و نرگس قدوسی رئیس و نایب رئیس هیات شنای استان اصفهان و هیات شنای شهرستان کاشان تشکر فراوان دارم.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan