واترپلوی اصفهان مقابل دانشگاه آزاد تهران

واترپلوی اصفهان مقابل دانشگاه آزاد تهران

در هفته سوم دور برگشت لیگ واترپلوی کشور تیم اصفهان میهمان دانشگاه آزاد تهران می باشد.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، هفته سوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری سه دیدار در تهران پیگیری می‌شود. تیم شهید نوفلاح در این هفته استراحت خواهد کرد تا خود را برای ادامه مسابقات در هفته‌های آینده آماده کند.
استخر ۹ دی ساعت ۱۷:۰۰ فردا (پنجشنبه) میزبان نخستین مسابقه این هفته است. در نخستین دیدار هفته سوم دور برگشت نیروی زمینی ارتش و نفت امیدیه به مصاف هم خواهند رفت. دیدار دوم این هفته با تقابل دو تیم دانشگاه آزاد و اصفهان پیگیری خواهد شد. اصفهان کار سختی را مقابل تیم صدر جدولی دانشگاه پیش رو خواهد داشت و برای جبران شکست دور رفت باید از تمامی توان خود استفاده کنند. این تیم که هفته گذشته اولین دو امتیاز خود در این دوره از مسابقات را کسب کرده است با انگیزه بالایی پا به میدان می‌گذارد. بازی روز پنجشنبه از ساعت ۱۸:۱۵ در تهران به نظارت رحیمی و قضاوت داوران فخری‌نژاد و برادری برگزار خواهد شد.
آخرین دیدار این هفته تقابل تیم دوم و چهارم جدول است. سایپا و نفت و گاز گچساران روز پنجشنبه از ساعت ۱۹:۳۰ به آب خواهند زد تا پرونده هفته دهم لیگ برتر بسته شود.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan