تیم ملی شنا به دور نهایی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد راه یافت

تیم ملی شنا به دور نهایی ۴ در ۱۰۰ متر آزاد راه یافت

علیرضا یاوری شناگر اصفهانی به همراه تیم ملی به دور نهایی 4 در 100 متر آزاد راه یافت.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، تیم ملی شنا ایران در دومین روز مسابقات شنا مسافت کوتاه( استخر ۲۵ متر) بازی های داخل سالن آسیا به میزبانی عشق آباد ترکمنستان در ماده های مختلف نماینده داشت. در ماده ۵۰ متر قورباغه مهدی انصاری با ثبت زمان ۲۷٫۹۸ و آریا نسیمی شاد با زمان ۲۸٫۳۲ به سکوی پایان رسیدند. انصاری با این رکورد در رده هشتم دور مقدماتی قرار گرفت و راهی فینال شد.
کاپیتان جمال چاووشی فر شناگر اصفهانی نیز در ماده ۵۰ متر کرال پشت با زمان ۲۶٫۰۱ و محسن مهمان نواز با ۲۶٫۱۵ به کار خو پایان دادند.
در ماده ۱۰۰ متر پروانه مهدی انصاری نمایش فوق العاده ای داشت و شکستن رکورد ملی و با ثبت زمان ۵۳٫۲۳ در دسته خودش اول و در مجموع مرحله مقدماتی سوم شد و جواز حضور در فینال را بدست آورد.
تیم ملی ایران در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد با ترکیب سینا غلامپور، علیرضا یاوری شناگر اصفهانی، سروش قندچی و بنیامین قره حسنلو به آب زد و با ثبت زمان ۳٫۲۰٫۷۶ در رده دوم دور مقدماتی قرار گرفت و راهی فینال شد. در جریان این مسابقه سینا غلامپور نماینده نیشابوری شنا ایران زمان ۴۹٫۱۳ را ثبت کرد و فقط ۳ صدم ثانیه تا شکستن رکورد ملی ایران در ۱۰۰ متر آزاد کم آورد.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan