افتتاح استخر اسپینر تجارت مبارکه با حضور سلطانی فر

افتتاح استخر اسپینر تجارت مبارکه با حضور سلطانی فر

اولین استخر مسافت کوتاه استاندارد کشور با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مبارکه افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، در ادامه سفر یکروزه سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به استان اصفهان، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، استخر اسپینر تجارت شهرستان مبارکه روز شنبه 13 بهمن ماه به بهره برداری رسید.
استخر اسپینر تجارت اولین استخر مسافت کوتاه استاندارد کشور می باشد.
این استخر دارای سه کاسه است که کاسه اصلی 25 در 21 و کاسه دوم 9 در 19 می باشد که آموزش و تفریحی هست و کاسه 6 متری که ویژه کودکان می باشد.
همچنین مجموعه استخر دارای جکوزی، بدنسازی، سونا، سالن ماساژ، رستوران، گیم نت و مرکز لیزر است که در فاز نخست استخر افتتاح شد.
کلنگ پروژه تجاری، اداری و استخر اسپینر مبارکه اردیبهشت سال ۱۳۹۵ در قالب مشارکت مدنی با شهرداری مبارکه به زمین زده شد که سهم شهرداری مجموعه های تجاری و اداری می باشد و سهم بخش خصوصی (شرکت اسپینر تجارت) مجموعه استخر است که در اردیبهشت ۹۶ واحدهای تجاری و اداری تحویل شهرداری مبارکه گردید و در حال حاضر استخر با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، حمیدرضا عصارزادگان فرماندار، زهرا سعیدی نماینده مجلس و دیگر مسئولین به بهره برداری رسید.
در ابتدای مراسم افتتاح، حمیدرضا عصارزادگان ضمن خیرمقدم به حاضرین، ایام الله دهه مبارک فجر را گرامی داشت و ایام دهه فاطمیه را تسلیت گفت و ادامه داد: باید از مجتبی صباغ سرمایه گذار بخش خصوصی و شهرداری مبارکه تشکر کرد که چنین مجموعه زیبایی را افتتاح رساندند.
در ادامه زهرا سعیدی عضو فراکسیون ورزش مجلس اظهار داشت: قبل از هرچیز باید از وزیر ورزش و جوانان تشکر کرد که دلسوز واقعی ورزش و ورزشکاران هستند.
همچنین تشکر ویژه ای از مجتبی صباغ باید کرد که با کم و کاستی هایی که وجود داشت با اراده قوی این پروژه را به بهره برداری رساند.
وی ادامه داد:‌ برای بخش خصوصی فرش قرمز باید پهن کرد و سبد سبد گل تقدیم آن نمود.
سعیدی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: در آغاز دهه پنجم انقلاب هستیم در حوزه های مختلف پیشرفت چشمگیری داشتیم و امیدوارم مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم نیز به حداقل برسد.
مجتبی صباغ سرمایه گذار بخش خصوصی پس از سعیدی پیرامون روند تکمیل استخر اسپینر توضیحاتی ارائه داد.
سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز در حاشیه افتتاح استخر اسپینر تجارت مبارکه ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تسلیت به مناسبت ایام الله دهه فاطمیه گفت: خوشبختانه در این چهل سال انقلاب در حوزه ورزش پیشرفت چشمگیری داشتیم، ما قبل از انقلاب کمتر از ۹۰۰ اماکن ورزشی داشتیم که اکنون به ۱۵ برابر رسیده است.
وی ادامه داد: استخری که در مبارکه افتتاح شد، بسیار زیبا که در نوع خودش بی نظیر است و به طور حتم افتتاح این استخر به توسعه ورزش های آبی در استان و کشور کمک خواهد کرد.
سلطانی فر از همه مسئولین استان و شهرستان که در افتتاح استخر اسپینر مبارک تلاش کردند تشکر کرد.
افتتاح استخر اسپینر تجارت مبارکه با حضور سلطانی فر
افتتاح استخر اسپینر تجارت مبارکه با حضور سلطانی فر
افتتاح استخر اسپینر تجارت مبارکه با حضور سلطانی فر
افتتاح استخر اسپینر تجارت مبارکه با حضور سلطانی فر

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan