نعمت الله اکبری: استخرها باید در رشته شنا تیمداری کنند

نعمت الله اکبری: استخرها باید در رشته شنا تیمداری کنند

هیات شنای شهرستان خمینی شهر سال گذشته خوب درخشید.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، نعمت الله اکبری رئیس هیات شنای شهرستان خمینی شهر با بیان این مطلب گفت: هیات شنای شهرستان خمینی شهر سال گذشته خوب درخشید، در تمام مسابقات استانی در بخش دختران و پسران شرکت نمودیم و مقام های مختلفی را به دست آوردند که می توان به نایب قهرمانی تیم شنای آقایان و درخشش شناگران بانو در لیگ استان اصفهان اشاره کرد
وی ادامه داد: شهرستان هایی در استان داریم که بیش از یک استخر دارند اما همچون خمینی شهر در حیطه شنا موفق نبوده اند، به نظر من اگر می خواهیم در شنا پیشرفت نمائیم باید هیات شنای استان اصفهان ترتیبی اتخاذ نماید که همه استخرها تیمداری را در دستور کار قرار دهند و در رقابت ها حضور یابند.
رئیس هیات شنای شهرستان خمینی شهر درباره علیرضا یاوری شناگر خمینی شهری گفت: این شناگردر استخر غدیر خمینی شهر زیر نظر امید اکبری تمرینات خود را دنبال نمود که خوشبختانه مقام های مختلف کشوری و مدال برنز آسیا را کسب نمود. همچنین دنیا آقا محمدی در سال 95 عنوان خانم گلی مسابقات واترپلوی بانوان کشور را از آن خود کرد و این دو نفر از افتخارات کنونی هیات خمینی شهر هستند.
اکبری بیان داشت: تمرینات تیم های شنای دختران و پسران در سال 96 از اوائل فروردین آغاز شده که شناگران مشغول تمرینات شنا و بدنسازی هستند، ر اردیبهشت ماه مراسم تجلیلی برای علیرضا یاوری در دفتر امام جمعه ترتیب دادیم که مسئولین اداره ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهر حضور داشتند.
رئیس هیات شنای شهرستان خمینی شهر در پایان گفت: از فعالیت های دیگر سال 96 می توان به اعزام شناگران به مسابقات آموزشگاه ها، دیدار با خانواده معظم شهدا و تدوین برنامه های در دست اقدام اشاره نمود.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan