چاووشی فر در فینال کرال پشت

چاووشی فر در فینال کرال پشت

جمال چاووشی فر شناگر اصفهانی در چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامیبه فینال ماده 100 متر کرال پشت راه یافت.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، چهارمین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی از روز جمعه( ۲۲ اردیبهشت ) در باکو آذربایجان آغاز شد، روز (یکشنبه) نمایندگان شنای کشورمان در سه ماده ۲۰۰ متر قورباغه ، ۱۰۰ متر کرال پشت و ۱۰۰ متر پروانه با حریفان خود به رقابت پرداختند و به کار خود پایان دادند.
صبح دومین روز این بازی ها آریا نسیمی شاد ملی پوش شنا در مسابقات شنا ماده ۲۰۰ متر قورباغه بازی‌های کشورهای اسلامی با زمان ۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه و ۷۴ صدم ثانیه راهی فینال این ماده شد. در ادامه مسابقات این شناگر جوان کشورمان در فینال شنای ۲۰۰ متر قورباغه با زمان ۲:۲۱:۸۱ هفتم شد و از کسب مدال بازماند.
جمال چاووشی فر شناگر اصفهانی با ثبت زمان ۵۹:۳۰ در جایگاه هشتم ایستاد و به فینال این ماده راه یافت. فینال این ماده تا ساعتی دیگر برگزار می‌شود.
مهدی انصاری که روز شنبه در مرحله نیمه نهایی با ثبت رکورد ۵۴:١٧ در رتبه سوم ایستاد و به فینال راه یافته بود در فینال ماده ۱۰۰ متر پروانه با ثبت زمان ۵۴:۸۰ در جایگاه پنجم قرار گرفت و از کسب مدال باز ماند.
گفتنی است در روز نخست این رقابت ها نخستین مدال کاروان ایران در بازی های کشورهای اسلامی را تیم شنا با ثبت 3:29:75 در 4*100متر تیمی بدست آورد.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan