‎ رضوانی: برگزاری جام فجرزنده رود افتخاری برای جامعه شنا است

‎ رضوانی: برگزاری جام فجرزنده رود افتخاری برای جامعه شنا است

در انتخاب اعضای مجمع انتخاباتی هیأت شنا، هیچ ناحقی انجام‌ نشده است و نباید حساسیتی در این خصوص وجود داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا در مجمع انتخاباتی هیأت شنای استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: حضور محمد سلطان‌حسینی در ورزش استان اصفهان، نتایج خوبی به همراه داشت.
وی افزود: کیانی‌والا از هم‌بازیان من در تیم ملی بوده و ورزشکار با اخلاقی است اما جامعه ورزش همان‌طور که ساده رأی می‌دهد، برعکس هم هست.
رئیس فدراسیون شنا با ابراز امیدواری نسبت به پیشرفت رشته‌های شنا، شیرجه و واترپلو یادآور شد: 6 کاندیدایی که برای ریاست هیأت اقدام کردند، همه آن‌ها افراد توانمندی هستند و از کیانی‌والا درخواست می‌کنیم از تمام نیروهای علاقه‌مند و توانمند استفاده شود زیرا هنر مدیریت در استفاده از افراد مختلف با سلایق متفاوت است.
وی تصریح کرد: شنا، شیرجه و واترپلوی اصفهان، پیش‌کسوتان زیادی دارد که نامشان با تاریخ ورزش کشور گره‌ خورده است.
رضوانی با اشاره به اعتراضات انجام‌ شده در خصوص اعضای مجمع بیان کرد: ضمن احترام به تمام بزرگان این استان، اعتراض در مورد نماینده مربیان و داوران صحیح نیست زیرا گامر دیلانچیان و شهریار عصارزادگان افراد سرشناسی هستند و در انتخاب آن‌ها ناحقی نشده است.
رئیس فدراسیون شنا با بیان اینکه از تمام بزرگان ورزش اصفهان درخواست کمک می‌کنیم، یادآور شد: انصراف کاندیداها و تک کاندیدا بودن کیانی‌والا، مسؤولیت وی را سنگین‌تر می‌کند.
وی با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از بابت حواشی رخ‌ داده پیرامون استخر انقلاب از هیأت شنا دلخور است که از وی عذرخواهی می‌کنیم، بیان کرد: بحث جریمه تعیین‌ شده از سازمان بازرسی و دیوان محاسبات صحت دارد، فدراسیون شنا حامی هیأت‌های استانی است تا بتوانند استخر در اختیار داشته باشند اما بر اساس قانون، استخرها باید به مزایده گذاشته شود.
به گفته رضوانی، با هماهنگی‌های انجام‌ شده بین فدراسیون، اداره ورزش و جوانان و هیأت شنا، استخر انقلاب با رعایت قانون به مزایده گذاشته است و هیأت باید از فرصت به وجود آمده به‌ خوبی استفاده کند.
رئیس فدراسیون شنا در پایان با بیان اینکه هیأت استان اصفهان طی سال‌های گذشته با مشکلاتی مواجه بوده است، یادآور شد: برگزاری جام زنده‌رود با شرکت بیش از 500 ورزشکار، افتخاری برای جامعه شنا است.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan