کیانی والا: حضور 47 تیم در نوع خود بی سابقه است

کیانی والا: حضور 47 تیم در نوع خود بی سابقه است

تا کنون برای مسابقات بین المللی شنا جام فجر زنده رود 47 تیم ثبت نام نموده اند.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، بهمن کیانی والا سرپرست هیات شنای استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت:نزدیک به 2 ماه پیش تصمیم بر این گرفتیم که مسابقات بین المللی شنا تحت عنوان جام فجر زنده رود ویژه آقایان را در رده های سنی 11-12 ، 13-14 و 15- 17 سال برگزار نمائیم، پس از مکاتبات با فدراسیون شنا، مجوز میزبانی این رقابت ها برای اصفهان صادر شد.
کیانی والا ادامه داد: پس از صدور مجوز ، ستاد برگزاری این رقابت ها را از نفرات فنی و با تجربه در این زمینه تشکیل دادیم که در این بین فدراسیون شنا و اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان همکاری خوبی با ما داشتند و هیات شنای استان اصفهان را مورد حمایت قرار دادند.
سرپرست هیات شنای استان اصفهان مسابقات بین المللی شنا جام فجر زنده رود را مهم تلقی کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه این رقابت ها آخرین مسابقات رده های سنی کشور در تقویم فدراسیون جهت جابجایی رکورد محسوب می شود از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، همچنین کادر فنی تیم ملی با حضور در استخر انقلاب نگاه ویژه ایی به این مسابقات دارد.
وی ادامه داد: حضور 47 تیم و 480 شناگر به نوبه خود بی نظیر می باشد و حضور تیم ملی عمان رونق خاصی به این رقابت ها می دهد.
کیانی والا تصریح کرد: استان اصفهان با 5 تیم پایا و دریای شهرضا، آفتاب شاهین شهر و دو تیم از اصفهان حضور خواهند داشت و پیش بینی می شود که استان اصفهان یکی از سکوها را تصاحب کند.
وی بیان داشت: مسابقات از روز 21 بهمن ماه به مدت سه روز صبح و بعدازظهر برگزار می شود که صبح روز 22 بهمن همگام با مردم شهید پرور ایران در راهپیمایی شرکت خواهیم کرد و صبح روز جمعه مسابقات برگزار نخواهد شد.
سرپرست هیات شنای استان اصفهان در پایان اظهار امیدواری کردکه بهترین میزبانی را برای تیم های شرکت کننده داشته باشند.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan