مسعود جابرزاده: مسابقات بین المللی شنای پسران در اصفهان

مسعود جابرزاده: مسابقات بین المللی شنای پسران در اصفهان

فدراسیون و اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در زمینه برگزاری مسابقات شنای جام زنده‌رود کمک‌های خوبی به ما کردند و برای اولین بار 5 ناظر از فدراسیون در این مسابقات حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان،مسعود جابرزاده دبیر هیأت شنای استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: مسابقات شنای بانوان کشور تحت عنوان جام زنده‌رود در چهار روز به میزبانی اصفهان برگزار شد که با هماهنگی‌ها و همکاری‌های که با مجتبی نوریان مسئول تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش صورت گرفت با کم‌ترین هزینه این مسابقات برگزار شد و نقش این همکاری‌ها در برگزاری این مسابقات بسیار مهم بود.
دبیر هیأت شنای استان اصفهان عنوان کرد: برنامه‌ای که داریم بیشتر برای خودمان بود تا در این 5 ماه که بخش بانوان ما بیشتر فعال شده بود و تمرین‌های آن‌ها افزایش یافته است بتوانند محک خوبی بخورند.
وی ادامه داد: از آن‌جایی که تیم‌های بانوان ما نمی‌توانند در کشورهای دیگر مسابقه دهند، در آینده می‌خواهیم مسابقات را در سطح بین‌المللی در اصفهان برگزار کنیم.
جابر زاده بیان کرد: امسال در بخش آقایان نیز می‌خواهیم مسابقات را در سطح بین‌المللی برگزار کنیم که در این راستا چند کشور به ما اعلام آمادگی کردند تا جام زنده‌رود آقایان را در بهمن ماه و در دهه فجر برگزار کنیم.

مطالب مرتبط :

نوشتن دیدگاه

© 2016 تمام حقوق این سایت برای هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان اصفهان محفوظ است

هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان

طوفان زرد

محرم نویدکیا

ورزشگاه نقش جهان

sepahan

sepahan esfahan