صفحه اصلي > خبرها / اخبار ویژه / شنا > برگزاری مسابقات شنای روستائیان استان اصفهان

برگزاری مسابقات شنای روستائیان استان اصفهان


22 اردیبهشت 1397, 17:25. نويسنده: pejman
به گزارش روابط عمومی هیات شنای استان اصفهان، مهدی اسدی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان با بیان این مطلب اظهار داشت: قصد داریم در سال ۱۳۹۷ با همکاری هیات شنا، شیرجه و واترپلوی استان اصفهان اولین دوره مسابقات شنای روستائیان استان را در اصفهان برگزار نمائیم که در همین خصوص نیز جلسه ای با بهمن کیانی والا رئیس و دیگر مسئولین هیات شنا داشته ایم.
وی ادامه داد: تاکنون بیش از ۶۵ خانه ورزش روستایی در استان اصفهان به بهره برداری رسیده که پیش بینی می شود تا پایان سال ۱۳۹۷ ، ۱۰۰ خانه ورزش دیگر به بهره برداری رسانیم، در افتتاح این خانه ها استانداری، فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی، اداره کل ورزش و جوانان استان، دهیاری ها، بخشداری ها و ... همکاری ویژه ایی با ما داشتند.
اسدی پیرامون مسابقات شترسواری به میزبانی ورزنه گفت: خوشحالم که هشتمین دوره این رقابت ها در شهر فرشته های سپید پوش برگزار شد که استقبال خوبی از این رقابتها به عمل آمد که جا دارد از مسئولین این شهر کمال تشکر را نمایم.
وی در پایان افزود: نهمین المپیاد فرهنگی ورزشی روستائیان استان اصفهان در شهرستان خمینی شهر برگزار می شود و همچنین سومین دوره مسابقات بازی های بومی محلی جام رسانه را پس از چند سال وقفه امسال نیز خواهیم داشت.

بازگشت